Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 6 September 2021 16:40
 ~ Modified On: 6 September 2021 16:52
4 min Read

KILLED IN ARMORED VEHICLE CRASH

Mihraç’s father: He wanted it so much, we had just bought him a bike

The father of Mihraç Miroğlu, who was hit by an armored police vehicle and lost his life in Şırnak, says, “I will seek justice for my child.” Diyarbakır Bar Association Chair Eren also calls on the Parliamentary Human Rights Commission to do its duty.
Mihraç’s father: He wanted it so much, we had just bought him a bike
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

show more
related news
Back to Top