MHP ve İşçi Partisinden Millete Çağrı
Türk Milletine Çağrı, Türk Bayrağına Saygı mitingine Kocaeli Ülkü Ocakları ve İşçi Partisi üyeleri de katıldı. Kamu-Sen İl Temsilcisi Aydın, Körfez Savaşında 150 milyar dolar kaybettiğimizi, Kuzey Irakta uydu devlete izin verilmeyeceğini söyledi.
Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Kamu-Sen) Kocaeli İl Temsilciliği'nin düzenlediği "Türk Milletine Çağrı, Türk Bayrağına Saygı" mitingi, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve İşçi Partisi'ni (İP) bir araya getirdi.
Mitinge Kamu-Sen İl Temsilcisi Mehmet Aydın ve eski il temsilcisi Zekai Kahyaoğlu, MHP İl Başkanı Mustafa Gürsoy, Kocaeli Ülkü Ocakları yöneticileri İşçi Partisi İl Sekreteri Murat Bilgin, İP Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Onater de katıldı.
Aydın, Türkiye'nin ilk Körfez Savaşı'nda 150 milyar dolar kaybı bulunduğunu hatırlatarak, "36. paralelin kuzeyinde bir uydu devlet kurulmuştur. Biz bunu kabul edemeyiz dedi.(NK/BB)