Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 24 Nisan 2019 13:08
 ~ Son Güncelleme: 25 Nisan 2019 11:40
2 dk Okuma

Metrobüste Cinsel Saldırıya Uğrayan Kadın: Polislere Saldırıya Uğradığımı Kanıtlamaya Çalıştım

Metrobüste cinsel saldırıya uğrayan kadın, şikayetçi olmak için gittiği Avcılar Merkez Karakolu’na, kadın avukat arkadaşları gelmeseydi, cinsel saldırı failinin serbest bırakılacağını söyledi.
Metrobüste Cinsel Saldırıya Uğrayan Kadın: Polislere Saldırıya Uğradığımı Kanıtlamaya Çalıştım
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git