Meslek Lisesinde Fotoğrafçı Öğrenciler
Siirt Endüstri Meslek Lisesi son sınıf öğrencisi Balıkın Cumhuriyet Bayramında çektiği, ipini kopararak geçit resmine katılan at fotoğrafı, okulun fotoğraf kolunun açtığı sergide birinci seçildi. Balık, fotoğraf eğitimi almak istiyor.
Öğrencilerin işlerinden oluşan sergideki fotoğraflara "Su içen yüklü at", "Ağaçtaki kedi", "Tavuk anne", "Fato Ana'nın Eşeği" gibi isimler verilmişti.
Okul Müdürü Hasan Dal, rehber öğretmenler Fahri Aksut ve Bülent Koca'nın desteğiyle oluşturulan fotoğraf kolunun bu yıl ilkini gerçekleştirdiği serginin önümüzdeki yıllarda tekrarlanacağını söyledi.
Fotoğrafı birinci seçilen Yusuf Balık da, bu yıl girdiği üniversite sınavında yeterli puan alması durumunda fotoğrafla ilgili bir fakülteyi tercih edeceğini belirtti. (EÜ/BB)
diğer yazıları
CUMHUR KILIÇÇIOĞLU ERDOĞAN'IN SİİRT MİTİNGİNİ YAZDI
Enişte; İnişte
8 Mayıs 2015
![Enişte; İnişte](https://static.bianet.org/system/uploads/1/articles/spot_image/000/164/369/original/usta3_510.jpg)
CUMHUR KILIÇÇIOĞLU YAZDI
Yaşar Kemal'le 50 Yıl Önce 40 Köprülü Kentte
3 Mart 2015
![Yaşar Kemal'le 50 Yıl Önce 40 Köprülü Kentte](https://static.bianet.org/system/uploads/1/articles/spot_image/000/162/741/original/yasar_kemal_g.jpg)
90'LARIN HAK MÜCADELELERİ/ CUMHUR KILIÇÇIOĞLU
Siirt Mücadele Manşetlerinde 1990
20 Aralık 2014
![Siirt Mücadele Manşetlerinde 1990](https://static.bianet.org/system/uploads/1/articles/spot_image/000/160/935/original/incebant_1.jpg)
Siirt Üniversitesi'nde "Ötekilik ve Kirlilik" Tartışıldı
2 Haziran 2014
![Siirt Üniversitesi'nde "Ötekilik ve Kirlilik" Tartışıldı](https://static.bianet.org/system/uploads/1/articles/spot_image/000/156/119/original/unnamed_510.jpg)
CUMHUR KILIÇÇIOĞLU'DAN
Hewler/Erbil'de 20 Gazetecinin Birkaç Günü
5 Mayıs 2014
![Hewler/Erbil'de 20 Gazetecinin Birkaç Günü](https://static.bianet.org/system/uploads/1/articles/spot_image/000/155/431/original/mr.jpg)