Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 30 Kasım 2019 00:01
 ~ Son Güncelleme: 30 Kasım 2019 09:46
6 dk Okuma

EVRİM KEPENEK'İN SÖYLEŞİSİ

Mehtap Ceyran: Hakikatin Sesi Kesik, Sözcüğü Kayıp

İkinci romanı "Bekleyişin Şarkısı" okurla buluşan Mehtap Ceyran, "Yaşarken ve yazarken yolumu bulmamı sağlayan temel şey, zekadan önce sezgilerimdir. Sezgilerim beni parçaya bakmaya yöneltir. Hakikati parçada ararım, bütünde değil" diyor.
Mehtap Ceyran: Hakikatin Sesi Kesik, Sözcüğü Kayıp
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git