Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 12 July 2010 09:00
 ~ Modified On: 31 October 2013 00:13
4 min Read

Lawyer Çetin: "Hrant Dink Case Will Finish the Way it Started"

The files of the murder of Turkish-Armenian journalist Hrant Dink at the ECHR and in Trabzon have reached their final stages. The Istanbul 14th Criminal Court hurries to decide the case without having considered all aspects. Lawyer Fethiye Çetin criticized the handling of the case.
Lawyer Çetin: "Hrant Dink Case Will Finish the Way it Started"
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top