Kuştepenin 1001 Yüzü
Kuştepeliyiz diyerek yola çıkan İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrencileri bir fotoğraf sergisi düzenliyor. Altı fotoğraf sanatçısının eserlerinden oluşan sergi, Kuştepenin bilinmeyen hallerini anlatıyor...
İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrencileri; Kuştepelilerle birlikte hayata geçirdikleri "Kuştepeliyiz" projesi kapsamında bir fotoğraf sergisi düzenliyor.
"Kuştepe'nin 1001 Yüzü" adını taşıyan sergi, Kuştepe'nin bilinmeyen yüzünü geniş kitlelere duyurmayı amaçlıyor.
Sergide 3 amatör, 3 profesyonel fotoğrafçının eserleri yer alıyor. Eserler, sergiye katılan Emre Akay, Gülnur Akgül, İsa Çelik, Engin Gerçek, Nevzat Sayın ve Seçil Yersel'in Kuştepe'ye dair izlenimlerini sanatseverlere aktarıyor.
Fuji Film ve İstanbul Bilgi Üniversitesi sponsorluğunda gerçekleştirilen serginin açılışı, 2 Haziran Pazartesi günü saat 19.00'da yapılacak.
Sergi, bir hafta boyunca İstanbul Bilgi Üniversitesi Kuştepe Kampüsü Z katında izlenebilecek. (GE/BB/NK)
Bilgi için: 0212 244 66 89/ 566