Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 26 May 2010 07:18
 ~ Modified On: 31 October 2013 00:10
3 min Read

KCK OPERATIONS

Kurdish Initiative Continues: 120 Detentions

The police and the gendarmerie carried out operation against the Kurdish umbrella organization KCK in several cities all over Turkey. More than 120 people were taken into custody - most of them are university students and members of the pro-Kurdish Peace and Democracy Party.
Kurdish Initiative Continues: 120 Detentions
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top