Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 7 Mart 2005 00:00
 ~ Son Güncelleme: 30 Ekim 2013 00:08
4 dk Okuma

Küçük Bir Yasakçılık!

RTÜKün sakıncalı bulduğu film, Cannes, Ankara, İstanbul ve Antalya film festivallerinde gösterilmiş, 23. İstanbul Film Festivalinde Radikal Gazetesi Halk Jürisi Ödülü kazanmıştı. Küçük Özgürlük filmini yayımlayan Primemaxi süresiz kapattı.
Gazeteci ve sinema yazarı. Sabah gazetesi hafta sonu eklerinde editör. Sabah'ta kültür sanat servisinde 2008'de çalışmaya başladı. Gazeteciliğe 2000'de Radikal gazetesinin kültür sanat bölümünde adım...

Gazeteci ve sinema yazarı. Sabah gazetesi hafta sonu eklerinde editör. Sabah'ta kültür sanat servisinde 2008'de çalışmaya başladı. Gazeteciliğe 2000'de Radikal gazetesinin kültür sanat bölümünde adım attı.   Milliyet Sanat, Popüler Tarih, Sinema, Empire Türkiye, Aktüel, Arka Pencere gibi dergilerde sinema yazıları ile eleştirileri yayımlandı. Özellikle Türk sineması üzerine yoğunlaştı. SİYAD üyesi ve halen çalışıyor. 1977 Yozgat doğumlu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye ve Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümlerinde öğrenim gördü. Bir çocuğu var, 15 Ağustos 2018 itibariyla ikinci çocuğunu bekliyor.

Devamını Göster
Sayfa Başına Git