Kırk Yamalı Yol İstemiyoruz
"Özel sektörün mal ve hizmet arzları gibi, kamu kurum ve kuruluşlarının tüm mal ve hizmet arzlarından kaynaklı sorunlar da tüketicileri etkiler. Bozuk yollar yüzünden uğranılan zararlar, önemli bir insan ve tüketici hakkı ihlalidir" diyen Ümitli, bozuk yol ve standart dışı kasislerden zarar gören tüketicilere, hukuki yardımlarda bulunacaklarını açıkladı.
Tüketiciler Kanunu'na göre, ayıplı hizmet
Ümitli, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:
* Yaz ayları gelirken belediyeler bozulan yolların bir kısmını yamamaya başladı. Belirli bir standardı olmadan, bir düzen ve disiplin dahilinde yapılmayan yamalar, yüksek veya düşük seviyeli logarlar ve telefon kanal kapaklarının durumu ile birleşince yollar seyahat edilemez alanlar haline geliyor.
* Yenilenmesi gereken yolları yamayarak daha da kullanılamaz hale getirmek, kaynak israfı olmanın yanında, tüketicilerin yol emniyeti, araçlarının yıpranması, kaybedilen zaman ve oluşan kazalar tüketicilerin haklarının açık ihlalidir.
* Belediyelerin verdiği bu hizmet, Tüketici Kanunu'nun 4/A maddesine göre ayıplı bir hizmettir. Yol ve kasis sorunları Büyükşehir ve ilçe belediyelerince yeniden değerlendirilerek denetim altına almalarını, bozuk yolları acilen yenilemelerini talep ediyoruz.
* Sayıları azalmasına rağmen bazı bölgelerde hala devam eden kasislerin, çok büyük bir kısmı TSE standartlarına aykırı olarak inşa edilmiştir. Araçlara ve yolculara büyük zarar veren bu kasislerin acil olarak TSE standartlarına göre düzeltilmesi gerekmektedir. (BB/NK)
* Ayrıntılı bilgi için:
Belediye İşhanı Hastane Caddesi No 46 Kat 8/30 Konya
Tel: 352 92 92
Fax: 353 16 90