Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 27 Şubat 2024 12:41
 ~ Son Güncelleme: 27 Şubat 2024 12:55
2 dk Okuma

Keskin ve Yarkın’ın yargılandığı dava 26 Mart’a bırakıldı

Duruşmada savunma yapan Avukat Eren Keskin, “Ermeni Soykırımı ittihat ve Terakki zihniyeti tarafından başlatıldı bu resmi ideoloji problemli bir ideolojidir. Bugün tekçi anlayış devam eden diğer inanç ve etnik kimlikleri yok sayan bu anlayış çok sorunludur” dedi.
Görseli Büyüt
Keskin ve Yarkın’ın yargılandığı dava 26 Mart’a bırakıldı
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git