Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 26 Şubat 2019 17:15
 ~ Son Güncelleme: 1 Mart 2019 00:05
2 dk Okuma

Kepez’de Sadece Erkek Konuşmacılı 8 Mart Paneli: Erkeklerin de Kendilerini Anlatmaya İhtiyacı Var

Çanakkale’nin Kepez Belediyesi 8 Mart’ta sadece erkek belediye başkan adaylarının konuşmacı olduğu panel düzenliyor. Belediye paneli "Sekiz bayan muhtar adayı da birer cümle ile kendilerini anlatacak" diyerek savunuyor.
Kepez’de Sadece Erkek Konuşmacılı 8 Mart Paneli: Erkeklerin de Kendilerini Anlatmaya İhtiyacı Var
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git