Kentin Güçlü Kızları
Konya Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Yetiştirme Yurdunda kalan kızlardan oluşan ve iki Türkiye birinciliğine sahip Emniyetgücü Halter Takımı, antrenör Sami Özsu yönetiminde çalışmalarını sürdürüyor.
Konya Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Yetiştirme Yurdu'nda kalan kızlardan oluşan Emniyetgücü Halter Takımı, antrenör Sami Özsu yönetiminde çalışmalarını sürdürüyor. Konyalı kız halterciler geçtiğimiz günlerde Kütahya'da yapılan Türkiye Şampiyonası'nda 2 birincilik, 2 ikincilik kazanmıştı.
Emniyet Müdürü destekliyor
Federasyonun 2001 yılı faaliyet programında yer alan müsabakalar için hazırlık yapan kız haltercilere, Konya Emniyet Müdürü Mehmet Aksu destek veriyor. Haftanın 5 günü saat 17:00-19:00 arasında yapılan idmanlarda Ali Eroğlu, Mustafa Eroğlu, Ali Savca ve Davut Pala , antrenör Sami Özsu 'nun yardımcısı olarak görev yapıyor.(NA)