Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 27 Eylül 2011 12:15
 ~ Son Güncelleme: 31 Ekim 2013 00:10
3 dk Okuma

IAHP'NİN 16. KONFERANSI ANKARA'DA

"Kapitalizmin Krizi ve Sağlık" Tartışılacak

Uluslararası Sağlık Politikaları Birliği (IAHP) Türkiye'de ilk kez resmi bir konferans düzenliyor. Türk Tabipleri Birliği(TTB) "Kapitalizmin Krizi ve Sağlık" başlığı altında toplanacak bu konferansa, Çankaya Belediyesi'nin de desteğiyle ev sahipliği yapıyor.
"Kapitalizmin Krizi ve Sağlık" Tartışılacak
İstanbul Lepra Hastanesi “Lepra kontrol çalışmaları” yürüttü. 2006’da 25 yıl 7 ay süreyle fiili devlet hizmetimi tamamladı ve emekli oldu. Cüzzamla Savaş Derneği'nde Türk Tabipleri...

İstanbul Lepra Hastanesi “Lepra kontrol çalışmaları” yürüttü. 2006’da 25 yıl 7 ay süreyle fiili devlet hizmetimi tamamladı ve emekli oldu. Cüzzamla Savaş Derneği'nde Türk Tabipleri Birliği (TTB) ile İstanbul Tabip Odası (İTO), Hasta ve Hasta Yakını Hakları Derneği’nde (HAYAD) çalıştı. "Hasta ve Hasta Yakını Hakları" adlı bir kitabı Çiviyazıları Yayınevi tarafından 2000’nde yayınlandı. Sütlaş kuruluşundan itibaren bianet’te başka sağlık olmak üzere birçok konuda köşe yazıları kaleme alıyor ve haberlere imza atıyor. 2003’te TTB “Köşe Yazıları” adıyla yazılarını kitaplaştırdı.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git