Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 22 January 2010 10:44
 ~ Modified On: 31 October 2013 00:10
3 min Read

Journalists Claim: Government Knew about Hrant Dink Murder

Lawyer Belen claimed that several sources give proof of murder suspect Samast meeting with three people prior to the murder of Turkish-Armenian journalist Hrant Dink. Journalist Çalışlar argued: "If the government knew that Damast came to Istanbul, they knew about the murder as well".
Journalists Claim: Government Knew about Hrant Dink Murder
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top