Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 22 June 2012 17:55
 ~ Modified On: 31 October 2013 00:03
4 min Read

Journalist Bedri Adanır Still Under Arrest After Three Years

Journalist Bedri Adanır’s lawyers requested more time from the court where he is standing trial to avert a possible guilty verdict, as Parliament left deliberations on the Third Judicial Reform Package dragging until October. The next hearing is scheduled for Sept. 13.
Journalist Bedri Adanır Still Under Arrest After Three Years
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top