Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 31 October 2018 15:09
 ~ Modified On: 31 October 2018 15:24
5 min Read

CALL FROM HIS ATTORNEYS IN 1ST YEAR OF HIS ARREST

“If Law Exists in Turkey, Osman Kavala Should Be Released”

A press conference has been held in İstanbul on the occasion that it has been more than a year since rights advocate and businessperson Osman Kavala was arrested. One of his attorneys, Bayraktar has said, “If law exists in Turkey, Kavala should be released”.
“If Law Exists in Turkey, Osman Kavala Should Be Released”
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

show more
related news
Back to Top