Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 17 Temmuz 2023 16:41
 ~ Son Güncelleme: 20 Temmuz 2023 08:35
7 dk Okuma

YENİ İNFAZ DÜZENLEMESİNİ AVUKATLAR YORUMLADI

Hülya Gülbahar: Paralel hukuk örülüyor, kimse sessiz kalmamalı

İstanbul Barosu’ndan Birsen Baş-Topaloğlu ve EŞİK’ten avukat Hülya Gülbahar, torba yasadaki infaz düzenlemesini değerlendirdi: “Yeni erkek failler yaratacak, kadınları ve çocukları kim koruyacak?”
Hülya Gülbahar: Paralel hukuk örülüyor, kimse sessiz kalmamalı
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git