Hrant Dink Vakfı Mantı Festivali'ne Çağırıyor
Kayseri Mantı Festivali, 26 Ekim 2019 Cumartesi, 11.00-18.00 saatleri arasında Hrant Dink Vakfı'nın Şişli'deki merkezinde gerçekleşiyor.
![Hrant Dink Vakfı Mantı Festivali'ne Çağırıyor](https://static.bianet.org/system/uploads/1/articles/spot_image/000/214/885/original/mantı510_-_Kopya.jpg)
Haberin İngilizcesi için tıklayın
Hrant Dink Vakfı, Kayseri Mantı Festivali düzenliyor. Yetişkinler ve çocuklar için düzenlenen festivalde, 36 çeşit Kayseri mantısından Çerkes mantısına kadar mantı çeşitleri hakkında konuşulacak.
TIKLAYIN - Festivale kayıt olun
"Mantılar müzik eşliğinde yenecek"
Vakıftan yapılan açıklamada şöyle denildi:
"26 Ekim 2019 Cumartesi, 11.00-18.00 saatleri arası düzenleyeceğimiz Kayseri Mantı Festivali'nde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Festival, vakıf binasında.
"Müzik eşliğinde soframızı kurup hep beraber yiyeceğiz.
"25 Eki̇m 2019 Cuma günü saat 17:00'ye kadar aşağıdaki formu doldurarak ya da (212) 240 33 61-62 numaralı telefonlardan bize ulaşarak kayıt yapabilirsiniz." (EMK)
ilgili haberler
ilgili haberler