Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 1 Aralık 2018 00:00
 ~ Son Güncelleme: 1 Aralık 2018 11:57
4 dk Okuma

1 ARALIK DÜNYA AIDS GÜNÜ

HIV pozitif, Erkek, Baba: Korkmayın, Mutlu Olmak Sizin Elinizde

Yaklaşık 15 yıl önce HIV pozitif olduğunu öğrendi. Pes etmedi, HIV pozitif ile yaşamanın yollarını buldu. Bugün iki buçuk yaşında bir kız çocuğu babası Cemil K: "Hastalığı öğrendikten sonra hayat bitmiyor, hayata yeniden başlıyorsunuz."
HIV pozitif, Erkek, Baba: Korkmayın, Mutlu Olmak Sizin Elinizde
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git