Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 14 Mayıs 2016 00:00
 ~ Son Güncelleme: 14 Mayıs 2016 00:02
5 dk Okuma

TUĞÇE ISIYEL YAZDI

Hiçbir Hakkı Saklı Olmayan Kitap: “Yeni”ye Doğru

Emre Ertegün'ün kitabını açar açmaz karşımıza bir not çıkıyor; “Bu kitabın hiçbir hakkı saklı değildir.” Kitabın çıktığı bir yayınevi yok, bu yüzden kitapçılarda para ile satın alınabilen bir kitap değil. Topluluk desteğiyle hayata geçirilen bir kitap.Bu ne demek?
Hiçbir Hakkı Saklı Olmayan Kitap: “Yeni”ye Doğru
  İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nden mezun oldu. Londra'da Middlesex Üniversitesi'nde ve Türkiye'de psikanalizle ilgili çeşitli eğitimler aldı. EFTA-Avrupa Aile Terapisi Derneği (European Family...
 
İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nden mezun oldu. Londra'da Middlesex Üniversitesi'nde ve Türkiye'de psikanalizle ilgili çeşitli eğitimler aldı. EFTA-Avrupa Aile Terapisi Derneği (European Family Therapy Association) tarafından sertifikalanan Aile ve Çift Terapisi eğitiminin temel ve ileri düzeyini tamamladı. Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yaptı. İstanbul'da yetişkin, çift ve aile alanında psikoterapist olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda “Psikanalitik Edebiyat Okumaları” isimli bir atölye çalışması yürütüyor ve çeşitli dergilerde inceleme, deneme, eleştiri türünde yazılar yazıyor.
Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git