Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 9 Mart 2022 00:00
 ~ Son Güncelleme: 14 Mart 2022 17:25
6 dk Okuma

KANDIRA CEZAEVİ'NDEKİ GÜLSER YILDIRIM

Hapishanenin “Pîrik*”i Yıldırım: Aysel Tuğluk'la dayanışma çok kıymetli

Yıldırım, ATK’nin Aysel Tuğluk raporuna tepki gösteriyor ve “İnanın Aysel vekilimizin içinde bulunduğu durum burada görevli olan infaz koruma memurlarına sorulsaydı, daha objektif bir rapor hazırlarlardı” diyor.
Hapishanenin “Pîrik*”i Yıldırım: Aysel Tuğluk'la dayanışma çok kıymetli
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git