Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 8 Nisan 2024 16:00
 ~ Son Güncelleme: 8 Nisan 2024 16:13
2 dk Okuma

Hacı Boğatekin’in “Feto ile Apo” yazısına 16 yıl sonra beraat

Gazetecinin avukatı Özgür Boğatekin davayla ilgili "Beraat için bir AYM bir de Yargıtay kararı ile 16 yıllık büyük bir mücadele ve ısrar gerekti" derken RSF Temsilcisi Erol Önderoğlu "Her kim Türkiye'de adalet ve yargıdan kaynaklı tüm sorunları odak alan tek bir dosya arıyorsa Hacı Boğatekin davasına bakabilir" dedi.
Görseli Büyüt
Hacı Boğatekin’in “Feto ile Apo” yazısına 16 yıl sonra beraat
Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda...

Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda haber ve makaleleri yayınlandı. İfade özgürlüğü alanında birçok haber ve makaleye görüş verdi. Yazıları İngilizce başta olmak üzere Fransızca, İtalyanca ve Çerkesceye çevrildi. 8 Mart 2018’deki Feminist Gece Yürüyüşünde çektiği fotoğraflar İstanbul Büyükşehir Belediyesince sergilendi. Erciyes Üniversitesi Gazetecilik mezunu.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git