Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 14 Nisan 2021 17:09
 ~ Son Güncelleme: 15 Nisan 2021 10:40
4 dk Okuma

COVIDLİ AİLELER GIDAYA ERİŞEMİYOR

Hacer Foggo: Patates soğan dayanışması hak odaklı olmalı

Derin Yoksulluk Ağı’ndan Foggo, patates ve soğanın yanında özellikle sebzelerin de eklenmesi gerektiğini belirtirken, dayanışma gösterilen ailelerin teşhir edilmesinin yanlış olduğunu söyledi. Tarım uzmanı Abdullah Aysu da devletin çiftçilerle birlikte seferberlik başlatması gerektiğini söyledi.
Hacer Foggo: Patates soğan dayanışması hak odaklı olmalı
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git