Gölcükü Yeniden Kalkındıracağız
Sansürün kaldırılışının 95. yıldönümünde gazetecilere Gölcükte yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Barış, Altyapı çalışmalarının yüzde 99u bitti, amacımız Gölcükü modern bir görünüme kavuşturmaktır dedi.
Sansürün kaldırılışının 95. yıl dönümünde basın mensuplarına ilçede yapılan çalışmaları anlatan Gölcük Belediye Başkanı İsmail Barış, gazetecilerin toplumda önemli görevler üstlendiğini" söyledi.
"Marmara depreminin ardından büyük hasar gören Gölcük'ün, alt yapı çalışmalarının büyük bir bölümü tamamlandığını" belirten Belediye Başkanı Barış, "59 müteahhidin Gölcük'ün yeniden yapılandırılması çalışmalarında görev aldığını" ifade etti.
Barış, "Bugüne kadar 150 kilometre kanalizasyon, 150 kilometre su şebekesi, arıtma tesisi gibi alt yapı çalışmaları tamamlandı. Amacımız Gölcük'ün gerek merkezini, gerekse ara sokaklarını aynı şekilde yapılandırarak, ilçeyi modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmaktır" dedi.(NK/BB)