Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 3 Haziran 2022 13:25
 ~ Son Güncelleme: 3 Haziran 2022 14:22
5 dk Okuma

Gezi anmasında darp edilen gazetecilerden polislere suç duyurusu

Evrensel muhabiri Meltem Akyol "Ben gazeteciyim’ dememe rağmen polisin ‘Sen benim gazetecim değilsin’ demesinin yansımalarını her yerde yaşıyoruz" dedi. Halk TV muhabiri Erdinç Yılmaz'sa Artık habere gittiğimizde kendimiz haber oluyoruz. Şiddetin dozu her geçen gün artıyor" diye konuştu.
Gezi anmasında darp edilen gazetecilerden polislere suç duyurusu
Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda...

Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda haber ve makaleleri yayınlandı. İfade özgürlüğü alanında birçok haber ve makaleye görüş verdi. Yazıları İngilizce başta olmak üzere Fransızca, İtalyanca ve Çerkesceye çevrildi. 8 Mart 2018’deki Feminist Gece Yürüyüşünde çektiği fotoğraflar İstanbul Büyükşehir Belediyesince sergilendi. Erciyes Üniversitesi Gazetecilik mezunu.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git