Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 5 Şubat 2024 13:57
 ~ Son Güncelleme: 5 Şubat 2024 15:13
2 dk Okuma

Gazeteciler, Gazze’de öldürülen meslektaşları için İsrail Başkonsolosluğu önünde eylem yaptı

TGS Genel Başkanı Gökhan Durmuş, İsrail'in İstanbul Başkonsolosluğu önünde konuştu. 7 Ekim sonrasında başlayan savaşta şu ana kadar 99 gazetecinin öldürüldüğünü söyleyen Durmuş "Çatışma ve savaş zamanlarında sivil halka yönelik ihlalleri belgeleyen ve tüm dünyaya duyuran gazetecileri hedef almak bir savaş suçudur" dedi.
Görseli Büyüt
Gazeteciler, Gazze’de öldürülen meslektaşları için İsrail Başkonsolosluğu önünde eylem yaptı
Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda...

Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda haber ve makaleleri yayınlandı. İfade özgürlüğü alanında birçok haber ve makaleye görüş verdi. Yazıları İngilizce başta olmak üzere Fransızca, İtalyanca ve Çerkesceye çevrildi. 8 Mart 2018’deki Feminist Gece Yürüyüşünde çektiği fotoğraflar İstanbul Büyükşehir Belediyesince sergilendi. Erciyes Üniversitesi Gazetecilik mezunu.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git