Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 13 Ocak 2021 11:18
 ~ Son Güncelleme: 14 Ocak 2021 00:35
5 dk Okuma

EVRİM KEPENEK'İN HABERİ

Gayrimenkul patronu erkek, velayeti aldı nafaka da istiyor

Mahkeme, 8 ve 4 yaşındaki çocuklarının velayetini babaya verdi. Anne Sinem: “Oğlumu 11 aydır hiç görmedim. Küçük kızımın da gözlerinde ışığın azalışını seyrediyorum. 'Kaç 10 gün kalacağım daha babamda’ diyor. Cevabım 'Hep aynı, az kaldı düzelecek'"
Gayrimenkul patronu erkek, velayeti aldı nafaka da istiyor
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git