Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 15 Aralık 2021 14:41
 ~ Son Güncelleme: 15 Aralık 2021 16:36
2 dk Okuma

DOSYALARA GİZLİLİK KARARI GETİRİLDİ

Garibe Gezer'in şüpheli ölümü: Savcı dosyadan alınsın

Avukat Jiyan Tosun, Garibe'nin şikayetçi olduğu "kötü muamele"ye dair soruşturmaya ve Garibe'nin ölümüne ilişkin soruşturmaya gizlilik kararı getirildiğini söyledi. Her iki gizlilik kararına da itiraz edeceklerini belirtti.
Garibe Gezer'in şüpheli ölümü: Savcı dosyadan alınsın
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git