Filistinle Dayanışma Gecesi
EMEP İstanbul İl Örgütünün Filistin halkıyla dayanışma amacıyla düzenlediği geceye gazeteci yazar Hüsnü Mahalli ile Filistin Büyükelçiliği Müsteşarı İbrahim Tamimin yanı sıra Cahit Berkay, Burhan Berken, Yaşar Kurt gibi sanatçılar da katılacak.
Emeğin Partisi (EMEP) İstanbul İl Örgütü, Filistin halkıyla dayanışma amacıyla bir etkinlik düzenliyor.
EMEP Genel Başkanı Levent Tüzel, EMEP İstanbul İl Başkanı Memet Kılınçaslan, Haber-İş İstanbul 1 No'lu Şube Başkanı Levent Dokuyucu, Filistin halkının özgürlük mücadelesine tanıklık eden EMEP GYK üyesi Mustafa Yalçıner'in konuşmacı olarak katılacağı geceye, gazeteci yazar Hüsnü Mahalli ile Filistin Büyükelçiliği Müsteşarı İbrahim Tamim de konuk olarak katılacak.
Bugün (23 Nisan) saat 18.00'de 4. Levent Halay Salonları'nda düzenlenecek etkinliğe, Cahit Berkay, Burhan Berken, Yaşar Kurt, Adile Yadırgı ve Yelda gibi sanatçılar da katılacak. (BB)