Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 11 March 2010 09:12
 ~ Modified On: 31 October 2013 00:06
3 min Read

Erotic Literature Is a Serious Offence!

Publisher Sancı and interpreter Yerguz face prison sentences on the grounds of the books "The fairy's pendulum", "The exploits of a young Don Juan" and "Letters of a well-mannered and knowledgeable bourgeois women". Lawyer Sakal: 'Publishing becomes a crime because of a lack of reforms'.
Erotic Literature Is a Serious Offence!
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top