Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 27 Nisan 2017 00:00
 ~ Son Güncelleme: 27 Nisan 2017 16:04
9 dk Okuma

İŞSİZ GAZETECİLERDEN / TRANSLAR-4

Emirhan: Örgütlü Mücadele ve Yaşanana Kayıt Düşmek Şart

Emirhan Deniz Çelebi, İngilizce öğretmeni ve oldukça donanımlı bir trans erkek. "Öğrencilerime hep haksızlığa karşı mücadele etmelerini öğrettim. Bir kişini yüreğine dokunabildiysem ne mutlu bana..." diyor.
Emirhan: Örgütlü Mücadele ve Yaşanana Kayıt Düşmek Şart
Feminist, LGBTI ve insan hakları aktivisti, gazeteci. Mesleğe 1995’te başladı. Son dönemlerde İMC Tv ve T24’te muhabirlik yaptı. tazgazete'de yazıyor. Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi'nin...

Feminist, LGBTI ve insan hakları aktivisti, gazeteci. Mesleğe 1995’te başladı. Son dönemlerde İMC Tv ve T24’te muhabirlik yaptı. tazgazete'de yazıyor. Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi'nin kurucu üyelerinden.

Devamını Göster
Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Kanal D,  CNN Türk, Al Jazeera'de muhabir olarak çalıştı. Türkiye, İsrail ve Ortadoğu politikaları üzerine uzmanlaştı. Serbest gazetecilik yapmaya devam...

Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Kanal D,  CNN Türk, Al Jazeera'de muhabir olarak çalıştı. Türkiye, İsrail ve Ortadoğu politikaları üzerine uzmanlaştı. Serbest gazetecilik yapmaya devam ediyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git