Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 17 Ekim 2019 15:45
 ~ Son Güncelleme: 12 Şubat 2021 12:07
4 dk Okuma

ADLİYEDEN BAKINCA/ERKEK ŞİDDETİ

Elit İşcan Davasında Sanık Avukatından Tepki Çeken Soru: Erkeklerle Hep Fotoğraf Çektirir Misiniz?”

Bir davada daha sanık erkeğin avukatı “cinsel saldırıya” ve “şiddete” uğradığını beyan eden kadının özel hayatını tartışmaya açmaya çalıştı.
Elit İşcan Davasında Sanık Avukatından Tepki Çeken Soru: Erkeklerle Hep Fotoğraf Çektirir Misiniz?”
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git