Eğitime Sinevizyon Desteği
Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, çevre ilçelerin de dahil olduğu 76 okula projeksiyon cihazı dağıttı. Manavgata da sekiz projeksiyon cihazı verildi.
Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla Çetin, Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün çevre ilçelerin de dahil olduğu 76 okula projeksiyon cihazı dağıttığını açıkladı.
Çetin, Manavgatın merkez ve kırsaldaki pilot okullarına da sekiz adet projeksiyon cihazını teslim ettiklerini söyledi.
Projeksiyon cihazları ile eğitimin kalitesini artırmak için önemli bir adım attıklarını söyleyen Çetin, cihazlardan diğer kamu kuruluşlarının da faydalanabileceğini açıkladı.
Çetin; merkezde Atatürk, Pansiyonlu, Yunus Emre, Çağlayan ve Toros ilköğretim okullarına, kırsalda Oymapınar HES AŞ, Taşağıl ilköğretim okullarına, Sidede Ali İhsan İlköğretim Okuluna sinevizyon cihazı, perdesi ve ayaklığından oluşan birer takım teslim ettiklerini belirtti. (BB)
diğer yazıları
ANTALYA TİCARET BORSASI:
Antalya’nın yeni bir kapanmaya gücü yok
10 Ağustos 2021
![Antalya’nın yeni bir kapanmaya gücü yok](https://static.bianet.org/system/uploads/1/articles/spot_image/000/248/556/original/atb_manset.jpg)
STEFAN EDBERG
"Futbolcu Olmak Tenisçi Olmaktan Daha Kolay"
29 Mart 2012
!["Futbolcu Olmak Tenisçi Olmaktan Daha Kolay"](https://static.bianet.org/system/uploads/1/articles/spot_image/000/137/288/original/edberg_man.jpg)
Taşeron İşçilerden Akdeniz Üniversitesi'ne Son Uyarı
30 Mayıs 2011
![Taşeron İşçilerden Akdeniz Üniversitesi'ne Son Uyarı](https://static.bianet.org/system/uploads/1/articles/spot_image/000/130/354/original/Akdeniz501.jpg)
ÖDP: Ferman YSK'nın, Sokaklar Bizimdir
24 Nisan 2011
![ÖDP: Ferman YSK'nın, Sokaklar Bizimdir](https://static.bianet.org/system/uploads/1/articles/spot_image/000/129/502/original/ODP_gundem.jpg)
Kütüphaneciler Dünya Yazarlarıyla Buluştu!
7 Nisan 2011
![Kütüphaneciler Dünya Yazarlarıyla Buluştu!](https://static.bianet.org/system/uploads/1/articles/spot_image/000/129/130/original/kutuphane_gundem.jpg)