Egenin Öncelikleri Belirleniyor
EGEV Yönetim Kurulu Başkanı Yüce, Manisanın önceliklerini belirleyerek Egenin sorunlarını tartışmaya devam ettiklerini söyledi. Bir sonraki toplantı 4 Temmuzda Afyonda gerçekleşecek.
Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı, (EGEV) Ege Bölgesi sorunlarını tespit etmek üzere toplantılarını sürdürüyor.
Daha önce Aydın, Muğla, Balıkesir, Çanakkale ve Denizli'de toplanarak, il bazında sorunları belirleyen EGEV, 13 Nisan'da Manisa'da toplantı yaptı.
Manisa Valisi Orhan Işın, İlçe belediye başkanları, oda temsilcileri, esnaf dernekleri ve sanayicilerin yer aldığı toplantıda konuşan EGEV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Uğur Yüce, "Manisa'nın öncelikli ve hassas konularını belirleyerek, diğer illere oranla farklı bir program izleyeceğiz" dedi.
"Manisa ilinin, olmaz ise olmazlarını belirleyerek, Afyon'da gerçekleşecek toplantıya götürülecek konuları tespit ettiklerini" söyleyen Yüce 4 Temmuz'da Afyon'da buluşacaklarını" vurguladı.(NK)