Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 16 September 2010 09:43
 ~ Modified On: 31 October 2013 00:11
4 min Read

HRANT DINK CASE

ECHR Decision not yet Considered in Trabzon Trial

Şevki Uluçam, lawyer of defendant Colonel Öz, insists on his request to recuse the judge in the Trabzon case on "neglect" regarding the murder of Turkish-Armenian journalist Dink. The recently pronounced conviction of Turkey by the ECHR will be considered on 24 November.
ECHR Decision not yet Considered in Trabzon Trial
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top