Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 11 Temmuz 2023 00:00
 ~ Son Güncelleme: 11 Temmuz 2023 11:02
28 dk Okuma

BİA MEDYA GÖZLEM/NİSAN-MAYIS-HAZİRAN 2023

Düzenlemeler, tepkiler, dayanışma, işsizlik

Nisan - Haziran döneminde, 20 gazetecilik ve ifade özgürlüğü örgütü, Avrupa Konseyi Dönem Başkanlığını üstlenecek olan İspanya'ya ortak mektupla seslendi ve yeniden seçilen Türkiye hükümeti ile ilişkilerde medya özgürlüğü ve insan haklarını ön planda ve merkezde tutmaya çağırdı.
Düzenlemeler, tepkiler, dayanışma, işsizlik
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git