Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 3 Mayıs 2022 00:00
 ~ Son Güncelleme: 3 Mayıs 2022 10:26
26 dk Okuma

BİA MEDYA GÖZLEM/OCAK, ŞUBAT, MART

Düzenlemeler, tepkiler, dayanışma, işsizlik

Ses Kocaeli gazetesinin sahibi Göngör Arslan'ın öldürülmesi, tüm basın örgütlerince lanetlendi ve gazetecilerin güvenliği için acil eylem planı talep edildi. Öldürülen gazeteciler Abdi İpekçi, Hrant Dink ve Metin Göktepe unutulmadı, meslektaşları tarafından anıldı.
Düzenlemeler, tepkiler, dayanışma, işsizlik
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

Devamını Göster
Sayfa Başına Git