Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 22 September 2020 13:27
 ~ Modified On: 22 September 2020 15:34
5 min Read

HIS ATTORNEYS SPEAK TO BIANET

‘Dropped from a helicopter,’ Şiban says, ‘They dropped us, they dropped us...’

The attorneys of Şiban have spoken to bianet: “He tells us, ‘They dropped us’, but as he has lost his memory, he cannot tell what happened next. He says they were detained on the day of incident, but the rest is disconnected, he cannot talk about it.”
‘Dropped from a helicopter,’ Şiban says, ‘They dropped us, they dropped us...’
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

show more
related news
Back to Top