Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 23 Kasım 2021 12:40
 ~ Son Güncelleme: 24 Kasım 2021 17:09
4 dk Okuma

MUSA ANTER DAVASINDA ZAMAN AŞIMINA DOĞRU

Dicle Anter: 'Yeşil'i bulmak devlet için çok mu zor?

Yarın görülecek duruşma öncesi Musa Anter’in oğlu Dicle Anter’den dinliyoruz: “Diyorlar ki dünyanın en iyi, en teknik cihazları bizde. İHA’larda SİHA’larda çığır açtık, şunu bunu yapıyoruz. Diyorlar da, Yeşil’i de bulsunlar o zaman. Çok mu zor devlet için Yeşil’in yaşayıp yaşamadığını bulmak.”
Dicle Anter: 'Yeşil'i bulmak devlet için çok mu zor?
Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda...

Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda haber ve makaleleri yayınlandı. İfade özgürlüğü alanında birçok haber ve makaleye görüş verdi. Yazıları İngilizce başta olmak üzere Fransızca, İtalyanca ve Çerkesceye çevrildi. 8 Mart 2018’deki Feminist Gece Yürüyüşünde çektiği fotoğraflar İstanbul Büyükşehir Belediyesince sergilendi. Erciyes Üniversitesi Gazetecilik mezunu.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git