Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 25 Mayıs 2020 12:27
 ~ Son Güncelleme: 25 Mayıs 2020 18:39
4 dk Okuma

HACER FOGGO ANLATTI

Derin Yoksulluk Ağı: Pandemide Yoksul Haneler Açlığa Terk Edildi

Derin Yoksulluk Ağı’ndan Hacer Foggo, "Derin yoksullukla, açlık sınırının altında yaşayanların, kronik bir dip yokluk durumu var" diyor ve ekliyor: "Kamunun sosyal devlet anlayışı ile pandemi sonrası sosyal hizmet yönetimine pratik çözümlerle, müdahale etmesi gerekiyor."
Derin Yoksulluk Ağı: Pandemide Yoksul Haneler Açlığa Terk Edildi
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git