Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 26 November 2010 08:42
 ~ Modified On: 31 October 2013 00:14
3 min Read

HRANT DINK MURDER CASE

Colonel Öz Tried at High Criminal Court?

The Trabzon 2nd Criminal Court applied for a merger of the trial against Ali Öz, prosecuted for allegedly disregarding crucial information obtained prior to the Hrant Dink murder, and the trial against 7 gendarmerie officers heard at the Trabzon 1st High Criminal Court.
Colonel Öz Tried at High Criminal Court?
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top