Çocuklar Kendilerini Fotoğrafla Anlatacak
Kendi dallarında uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilecek atölyenin amacı çocukların kendileriyle olan iletişimini geliştirmek, kendilerini daha iyi ifade etmelerini, olaylara ve olgulara eleştirel bir gözle bakmalarını sağlamak.
Sekiz hafta, haftada bir gün düzenlenecek atölyenin yürütücülüğünü çocuk ve gençlik oyunları yönetmeni Hasan Nabi Güner yapacak.
Eğitmen kadrosu, iki yıl çocuklarla fotoğraf atölyelerinin yürütücülüğünü yapmış olan Gökhan Gezik, Mehmet Kaçmaz ve psikolog-eğitmen Nilüfer Gökeşmeoğlu'ndan oluşuyor.
Atölyeye katılımcı sayısı 15 kişi ile sınırlı. Çalışma, iletişim-etkileşim, yaratıcı süreçler, fotoğraf ve yaratıcılık başlıkları altında toplanıyor. Atölye sonunda çocukların çektiği fotoğraflardan oluşan bir sergi oluşturulacak.(EÜ)
* Detaylı bilgi ve kayıt için tel: 0212 292 19 39