CHPli Kadınlar Taraf Değil, Görevli
CHP Kadın Kolları Başkanı Noyan, kadın kollarının seçim çalışmalarını anlattı; Belediye başkan adayı konusunda taraf değiliz. Parti merkezinin belirlediği adayın seçimi kazanması için, biz kadınlar, üzerimize düşeni yaparız dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları üyeleri, seçim çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunmak ve basını bilgilendirmek için bir basın toplantısı düzenledi.
Kadın Kolları Başkanı Şule Noyan, ilçe yönetim kurulu ile işbirliği içinde seçimlere hazırlandıklarını söyledi. Beldelerde kadın kollarının örgütlenmesi için de çalışma yürüttüklerini belirten Noyan, "Alanya Belediye Başkanlığını parti yönetiminin belirleyeceği adayın kazanması için çalışacağız" dedi.
İskele'deki Grandi Restoran'daki kahvaltılı toplantıda Noyan, "Belediye başkan adayımız parti yönetiminin kararıyla netleşecek. Kadın kolları bu konuda taraf değil. Biz kadınlar, partimizin belirlediği adayın seçimi kazanması için üzerimize düşeni yaparız" dedi. (BB)