Cezaevine Değil Hastaneye İhtiyaç Var
AKP Mahmutlar Belde Başkanı Anılgan ile Gençlik Kolu Başkanı Kurtoğlu, beldeye cezaevi kurulmasını eleştirdi; Burası turizm beldesi. Yatırım ve istihdam buna göre planlanmalı dedi. Anılgan, iptal edilen hastane projesinin uygulanmasını istedi.
Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Belde Başkanı Muhterem Anılgan ile Gençlik Kolu Başkanı Fatih Kurtoğlu, Şubatta Mahmutlar beldesinde inşaatı başlayacak olan cezaevine karşı çıktı.
Mahmutlarda kurulması planlanan Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK) hastanesinden vazgeçildiğini hatırlatan Anılgan, Mahmutların turistik bir belde olduğunu, ekonomik girdilerin ve istihdamın turizm sektörüne yönelmesi gerektiğini savundu.
Spor kompleksi niye yok?
AKP Mahmutlar Gençlik Kolları Başkanı Kurtoğlu ise, Mahmutlarda gençlerin spor yapabilecekleri bir tesise ihtiyaç duyduklarını söyledi.
Beldeye cezaevi yapılırsa, turizmdeki itibarımız yok olacak diyen Kurtoğlu, geçtiğimiz günlerde Antalya cezaevinde kaçan mahkumlar nedeniyle artırılan güvenlik önlemlerinin bölgede turizmi olumsuz etkilediğini savundu. (BB)