Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 20 Mart 2024 09:18
 ~ Son Güncelleme: 20 Mart 2024 14:56
7 dk Okuma

DEM PARTİ İSTANBUL ADAYLARIYLA BİR GÜN

"Biz Newroz’da kazandık, bunu herkes gördü"

Seçimlere az bir zaman kala DEM Parti’nin İstanbul adayları Meral Danış Beştaş ve Murat Çepni’nin bir günlük seçim çalışmasına katıldık. AKP Seçim Bürosu, DEM Parti adaylarının gelmesi ile birlikte kepenkleri kapatıyor. Sivil polisler de AKP Seçim Bürosu’nun önünde beklemeye başlıyor.
Görseli Büyüt
"Biz Newroz’da kazandık, bunu herkes gördü"
Fotoğraflar: Evrim Kepenek/bianet
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git