Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 4 Ekim 2018 17:20
 ~ Son Güncelleme: 4 Ekim 2018 18:15
3 dk Okuma

UMUT VAKFI'NDAN AKÇAN ANLATTI

"Bireysel Silahlanma Sağlıkçılara Yönelik Şiddeti Arttırıyor"

Umut Vakfı'ndan Ayhan Akçan, ruh - sinir hastalıkları hastanelerine ve hastanelerin psikiyatri bölümlerine silahla girilmesinin yasak olduğunu hatırlattı ve ekledi: “Acil çözüm istiyoruz. Herkes harekete geçmeli ve yasalar uygulanmalı”
"Bireysel Silahlanma Sağlıkçılara Yönelik Şiddeti Arttırıyor"
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git