Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 4 Aralık 2021 00:00
 ~ Son Güncelleme: 21 Nisan 2022 17:05
9 dk Okuma

ŞİDDETİN YÜZÜ BELGESELİ

"Birbirimizden güç aldıkça, erkekliğin hükmü kalmayacak"

Belgeselin yönetmenlerinden Esra Açıkgöz, “Ancak biz birbirimizin sesine ses kattıkça, “Asla Yalnız Yürümeyeceğimizi” bildikçe, ne fermanların ne de kadınları, sokakları, dünyayı kendisinin sanan erkeklerin bir hükmü kalacak” diyor.
"Birbirimizden güç aldıkça, erkekliğin hükmü kalmayacak"
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git