Bir Festival Böyle Geçti...
Denizli-Pamukkale Kültür Sanat Günleri sona erdi. Festivalde, Sukayağı Milli Takımı ile Çukurova Üniversitesi Kürek Takımı Gökpınar Baraj Gölünde gösteriler yaptı. Demet Akalın ve Fatih Kısaparmak konser verdi. Antik kentler ve Pamukkale ziyaret edildi.
Üç gün süren Denizli-Pamukkale Kültür Sanat Günleri; Pamukkale Antik Tiyatro'da, Antalya Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nun sergilediği "Aşk Grevi" adlı oyunla başladı. Demokrasi Meydanı'nda Demet Akalın ve Fatih Kısaparmak konser verdi.
Festivalin ikinci gününde ise Gökpınar Baraj Gölü'nde su kayağı ve jet-ski gösterileri yapıldı. Keloğlan Mağarası, Yatağan, Buldan'a geziler düzenlendi, Pamukkale Antik Tiyatrosu'nda Devlet Halk Dansları Topluluğu'nun "Anadolu Güneşi" adlı dans gösterisi sunuldu.
Festivalin son gününde ise, Kaklık Mağarası, Pamukkale, Laodikya ziyaret edildi; gece Hierapolis Sütunlu Cadde'de mankenler Tuba Özay, Gizem Özdilli, Asuman Krause, Ebru Güzel, Nefise Karatay, Tuba Altıntop, Nigar Talibova, Başak Şahin ve Şiar Zaim'in katıldığı bir defile düzenlendi. (BB)