Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 4 February 2011 12:31
 ~ Modified On: 30 October 2013 23:58
48 min Read

FREEDOM OF EXPRESSION

BİA Media Monitoring Report 2010 Third Quarter - Full Text

According to the July-August-September 2010 Media Monitoring Report by the Independent Communication Network (BIA) Media Monitoring Desk, the judiciary persecutes independent media and media that voice different opinions on the "Kurdish Problem". Its justification: "fighting against terrorism."
BİA Media Monitoring Report 2010 Third Quarter - Full Text
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top